about us

سخنی چند درباره دیجی وب

_

دفتر فنی مهندسی دیـــجی وب از سال ۱۳۸۰ بطور غیر رسمی فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نمود. این مجموعه طی سالهای ۱۳۸۴ الی ۱۳۹۱ در زمینه های سرویس و نگهداری سیستم های کامپیوتری و ارتباطات شبکه ای (وایر و وایرلس) و همچنین تجهیز، راه اندازی و سرویس و نگهداری سیستم های نظارت تصویری (دوربینهای مداربسته) مشتریانی نظیر بانک مسکن، بانک رفاه کارگران، بانک صادرات، بانک ملی، سازمان کنترل ترافیک تهران و… (تحت قرارداد شرکت آلفا الکترونیک و شرکت دید افزار سیستم) ارائه خدمات داشته است.

دفتر فنی مهندسی دیجی وب با سرپرستی و مدیریت مهندس رضا طالبی دانش آموخته رشته مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات، با بهره گیری از نیرو های متخصص و توانمند ، از سال ۱۳۹۲ تا کنون در حوزه طراحی وب وب سایت های حرفه ای استاتیک و داینامیک، تجارت الکترونیک و سوشال مارکتینگ ادامۀ فعالیت داشته و توانسته سوابق درخشانی را در این زمینه از آن خود سازد.

علاقه تیم فنی گروه مهندسین دیجی وب به علوم آنلاین و تجارت الکترونیک نظیر طراحی وب سایت های حرفه ای فروشگاهی و شرکتی و همچنین خدمات هاست و دامنه ما را بر آن داشت که از رشته تخصصی و تحصیلی خود در این امر بهره بگیریم.

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

۱

جلسه مشاوره

نیازسنجی و ارائه راهکارهای مرتبط با درخواست شما
۲

نمونه کار

بررسی نمونه‌های طراحی شده و ایده‌پردازی
۳

پیاده‌سازی

دریافت ایده‌های شما و تبدیل به صفحات وب
۴

انتشار وب

قرار گیری وب‌سایت طراحی شده در فضای اینترنت
۵

آموزش

آموزش کارکرد پنل مدیریت سایت و تحویل نهایی پروژه
همین حالا تماس بگیرید
_

سوالی دارید؟

_